Hlavné menu

Projekt EdIT 1

SELFIE je bezplatný online nástroj na sebareflexiu pre školy, ktorý vyvinula Európska komisia spolu so skupinou európskych odborníkov v oblasti vzdelávania s cieľom podporiť školy pri využívaní digitálnych technológií vo výučbe a vzdelávaní.

SELFIE pre študentov

Základná škola s materskou školou, Školská 267,Veľká Lomnica

Nižšia sekundárna úroveň

Vaša škola sa rozhodla využiť SELFIE, online nástroj, ktorý vám a vašim učiteľom umožňuje poskytnúť názory na to, ako sa vo vašej škole využívajú technológie, akými sú počítače, internet, smartfóny a ďalšie zariadenia.

SELFIE prijíma spätnú väzbu od všetkých účastníkov a využíva ju na vytvorenie správy, na základe ktorej vaša škola môže pochopiť, čo funguje dobre a čo by sa mohlo robiť inak.

Otázky sú usporiadané do rôznych oddielov a na každú otázku by ste mali odpovedať po dôkladnom zvážení tvrdenia, ktoré najlepšie vystihuje to, čo si myslíte.

V rámci SELFIE zostáva dôvernosť vašich informácií zachovaná a všetky vaše odpovede sú úplne anonymné.

SELFIE môžete zobraziť vo svojom jazyku prostredníctvom rozbaľovacej ponuky v pravom hornom rohu obrazovky. Urobte to však ešte predtým, ako začnete, pretože ak jazyk zmeníte neskôr, vymažú sa odpovede, ktoré ste už zadali.

Po dokončení dotazníka a kliknutí na tlačidlo odoslania si budete môcť stiahnuť osobný certifikát za účasť.

Vypracovanie SELFIE by nemalo trvať dlhšie ako 25 minút, ale musí sa odoslať do dvoch hodín.

Poďme na to.

• Základná škola s materskou školou Veľká Lomnica